A DIVISION   B DIVISION   C DIVISION
1965   N B DONNELLY   M RAATH   M BAILEY
1966   R SWAIN   A BAGATTA   C VAN ZYL
1967   E LOGAN   B KANTEY   N GEORGEU
1968   K GRIFFITHS   F CORNELL   G ARONSON
1969   E SCHACHT   R LEWIS   B KANTEY
1970   K GRIFFITHS   M LONGMORE   L BARRETT
1971   D MANN   K STUART-FINDLAY   G PERKS
1972   M WALKER   S HABLUTZEL   B RIGHTFORD
1973   G BOWES   B ORME   J HASTIE
1974   C HOLMES   T NAUDE   D EDEN
1975   N PAPPADOPOULOS   I BRITZ   D MEYER
1976   P GOTTGENS   S WATSON   V DAWSON
1977   R LOMBARD   G GEORGEU   J LE ROUX/P STEPHENS
1978   C EASTWOOD   E NEIMEYER   W WILSON/A COHEN
1979   G BOWES   A McCRINDLE   P BREBNER
1980   P JOHNSTON   I BRITZ   A FOORD
1981   E ZURCHER   J WINTON   T UYS/B RUEGG
1982   B LE CHAT   D WHITEFIELD   D TAYLOR
1983   M BUCHANAN   M WALKER   B BUTTON/E LLOYD-ROBERTS
1984   P JAMIESON   T UYS   W WILSON/A POCOCK
1985   B PIETERS   M DELPORT   T THORNBERRY
1986   D BRIGGS   D MEYER   V DAWSON
1987   N HOLMWOOD   D MEYER   W VAN DER MERWE/B BARENDS
1988   G BOWES   P BLOMMAERT   B BARENDS
1989   B ORME   G SMITH   J DU TOIT/A ROSS-MUNRO
1990   L OLIVIER   F REGAN   H SCHACHT
1991   G BOWES   T RUNKEL   D TURNER
1992   T RUNKEL   A McCRINDLE   J LE ROUX
1993   D LLOYD   A LEWIS-WILLIAMS   R CAMERON (SNR)
1994   D McFADYEN   O NORRIS   D ST CLAIR LAING
1995   G BOWES   O NORRIS   L FARRELL
1996   M HEATH   D MARTHEZE   D TURNER
1997   J PICKERING   T THORNBERRY   J KNIGHT
1998   T LOUW   B McMULLEN   F WILLIAMS
1999   T BRACKEN   G CHAIT   ROB JONES
2000   R COPAS   B VILJOEN   C HURST
2001   Ken LLOYD   D SPARGO   D WHITEFIELD
2002   G BOWES   H HUMPHREY   T HORNE
2003   K WALKER   B VILJOEN   R HENKES
2004   C DAVEY   K HALL   P BARRETT
2005   D DE BEER   R WALSH   K MEYER
2006   D HORNBY   B ADAMS   A BAGGOTT
2007   P van BREDA   B ADAMS   R WALSH
2008   A EWART   L LIPPIATT   D VERNETTI
2009   D DAWSON   GEOFF WILSON   C HURST
2010   K PAPPIN   L LOUW   E IONS
2011   NAYLOR   BARNES   BARRETT
2012   GEDRIM   BROADLEY   MORRISON
2013   D DAWSON   ADAMS, B   FERREIRA
2014   Derek Hornby   Daryl de Beer   Kilrone Ricketts
2015   Donavon Dawson   Adrian Estcourt   Dante Vernetti
2016   Kenny Michel        Carl Potgieter      Ashley Lee-son
2017   Mike Heath            Adrian Estcourt     Victor Boyd

 
 

Memorable Photos

Could not load widget with the id 8.

Golf Feed

Login Form

Enter your username and password selected when registering to use this website.